Anıl Katkat

Hakkımda

 

Özgeçmişim;

Yozgat´ın Sorgun ilçesinde dünyaya geldim. İlköğrenimimi Samsun´un Havza ilçesinde tamamladım. 2006 yılına kadar Samsun-Havza ilçesinde ikamet ettim. 2010 yılında Samsun-Ladik Akpınar Anadolu Öğretmen Lisesi’nden ve 2014 Yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldum. 2015 Yılında Ağrı – Beşiktepe İlkokulunda okul öncesi öğretmeni olarak göreve başladım. 2016 ile 2018 yılları arasında Ağrı – Şehit Uzman Çavuş Cengiz Türk Anaokulu’nda okul müdürü olarak görev yaptım. 2018 Yılı Haziran ayında isteğe bağlı il dışı yer değiştirme ataması kapsamında Sakarya’nın Akyazı ilçesi Paris İlkokulu’nda görevime başladım. Halen bu görevime devam etmekteyim. Dünya’nın en muhteşem kadınıyla evliyim ve ismi Defne olan, tatlı mı tatlı, yaramaz mı yaramaz bir kızım var…

 

anilkatkat.com.tr

İnternet ve teknolojinin hayatımızın her alanında yer edindiği çağımızda kişisel blogların önemi yadsınamaz. Ben de gerek duygu ve düşüncelerimi arkadaşlarımla paylaşmak, gerekse çalışmalarımı meslektaşlarımın eleştiri ve önerilerine açmak amacıyla bu blogu yayınladım. Böylelikle yazdığım yazıları, bir çok konuya dair kapsamlı değerlendirmelerimi, okuduğum kitaplara dair eleştirilerimi bir arada ve düzenli bir şekilde tutma imkanı buldum. Umarım beğenilen ve amacına hizmet eden bir mecra oluşturabilirim.

anilkatkat.com.tr yalnızca kişisel bir blog sitesidir. Bu internet sitesinde hiçbir şekilde ticari faaliyet yapılmaz, reklam anlaşmasında taraf olunmaz yahut herhangi bir kazanç elde edici bir faaliyetin içinde bulunulmaz. Ek olarak yaptığım çalışmalar tamamen hobi, kamu yararına çalışan dernekler ya da toplum yararına yapılan sosyal sorumluluk projelerine destek olmak amaçlı yapılmış olup, bu çalışmalar karşılığında hiçbir şekilde kazanç sağlamamaktayım.

 

En kalbi duygularım, sevgi ve saygılarımla…

 

 

2015'den beri...